اسکریپت آمارگیر

اسکریپت php دسامبر 2013 31

این سورس آمار بازدید سایتتان را در یک فایل با نام counter.txt ذخیره می کند ، همچنین قابلیت گزارش آمار به ایمیلتان پس از تعداد پست مشخصی را دارد.

 

توصیح اسکریپت : از خط سوم تا خط هشتم چک می کند اگر فایل counter.txt موجو نیست آن را ایجاد می کند. از خط 11 تا خط 13 این فایل را باز می کند و آمار را می خواند . از خط 14 تا 17 یکی به آمار فعلی اضافه کرده و فایل را می بندد. در خط 19 و 20 چک می کند آیا ضریب آمار بر 10 بخش پذیر است یا نه ، اگر بود تعداد آمار را به ایمیل ارسال می کند.

روش استفاده : این اسکریپت را در هر فایل php که لازم دانستید آمار بازدید آن فایل را بدانید کپی کنید. در خط 20 ایمیل خود را بجای ایمیل موجد وارد کنید تا گزارشات آمار به ایمیل شما ارسال شود.اگر می خواهید ضریب را از هر 10 بازدید تغییر دهید کافی است آن مقدار را در خط 19 تغییر دهید.

دیدگاه ها
 • مریم گفت:

  سلام
  آقای شفیعیان من با php تعداد بازدید از صفحه رو نوشتم.من وقتی صفحه رو رفرش میکنم،باز به تعداد بازدیدکننده اضافه میشه.من باید چه کد دیگه ایی رو به کدم اضافه کنم تا با رفرش صفحه به تعداد بازدیدکنندگان اضافه نشه و فقط با رفتن به صفحه سایت بر میزان صفحه اضافه بشه؟؟و اینکه در میزان بازدید صفحه باید طوری نوشته بشه که از هر آی پی کامپیوتر فقط یه بازدید در نظر گرفته بشه یا نه؟؟آیا تو یوتیوب از هر آی پی کامپیوتر یه بازدید در نظر گرفته میشه؟؟

  ممنون از پاسختون.

  • حسین شفیعیان گفت:

   باید از کوکی ها استفاده کنید و با هر بار ورود هر کاربر در تاریخ یک روز یک کوکی را ثبت کنید

 • مریم گفت:

  میشه از session استفاده کرد؟؟و چطوری با session ، با هر بار ورود هر کاربر در تاریخ یک روز یکی را ثبت کنیم؟لطفا میشه یه آموزش در این زمینه معرفی کنید؟؟

  • حسین شفیعیان گفت:

   برای این مورد کوکی بهتره ، اما با نشست هم میشه !
   برای اطلاعات بیشتر میتونید مستندات php.net رو مطالعه کنید

 • مریم گفت:

  واقعا آموزش هایی ویدیو شما خیلی خوب هستن.کاش آموزش های عملی سایت رو مثل چگونگی لایک کردن مثل فیس بوک، میزان بازدید از صفحه و … رو بصورت کامل بصورت ویدیدیی آموزش بدبد.بعد بخاطر اینکه زحماتی که شما میکشید و و قتی صرف که میکنید جبران بشه این آموزش ها رو بصورت پولی در اختیار ما کاربران سایت بزارید؟؟چون ما به این آموزش ها خیلی نیاز داریم.

 • مریم گفت:

  امکانش هست بصورت آموزش های ویدیویی که به ایمیل ارسال میشه،من هزینه ای رو به شما پرداخت کنم و شما با استفاده ویدیوهای آموزشی، برنامه نویسی قسمت های مختلف یک سایت رو به من اموزش بدید؟؟

 • nima گفت:

  سلام اقای شفیعیان ..
  مرسی برای آموزش هاتون ممنونم ..
  اقای شفیعیان امکانش هست یک آموزش راجبه صفحه بندی یک cms بزارید ؟
  من خیلی گشتم چیز مفیدی پیدا نکردم ..
  و این که اموزش بدین چطر میشه برای پستها در تاریخ گذاشت ؟؟ امکانش هست این لطف رو بکنید ممنون میشم